Wróć na górę
  • SZYBKA WYSYŁKA * DOSTAWA GRATIS OD 350 ZŁ * 100% POZYTYWNYCH OPINII

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Moje konto

Rejestracji dokonać możesz w trakcie składania zamówienia, po wprowadzeniu danych i akceptacji polityki prywatności.
Polityka prywatności opisana jest szczegółowo w sekcji „Dla klienta” na samym dole strony.
Jeżeli chcesz usunąć konto poinformuj nas o tym mailowo na adres: kontakt@planetstory.pl lub skorzystaj z przycisku „Usuń Konto”.

Wymiana i zwroty

Jeżeli chcesz skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy poinformuj nas o tym mailowo na adres: kontakt@planetstory.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Cała procedura zwrotu opisana jest w Regulaminie.
Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia dostarczenia towaru.
Jedynie będziesz musiał ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Dostawa

Do zamówień za min. 350 zł otrzymasz wysyłkę GRATIS, liczy się łączna wartość zakupów. Za wysyłkę przy zamówieniach o mniejszej wartości zapłacisz: 17,61 zł za kuriera InPost; 17,61 zł za kuriera DPD, a 16,56 zł za paczkomaty InPost.

Zamówienia realizowane są z naszego magazynu w Mikołowie (poza produktami marki doTERRA, które wysyłane są bezpośrednio z magazynu centralnego firmy doTERRA).

Zamawiając w jednym zamówieniu produkty marki doTERRA oraz innych marek otrzymasz 2 osobne paczki. Produkty marki doTERRA zostaną dostarczone do Ciebie bezpośrednio z magazynu centralnego firmy doTERRA kurierem DPD, a wszystkie pozostałe produkty z naszego sklepu zostaną dostarczone do Ciebie kurierem InPost. Za przesyłkę zapłacisz jednak tylko raz.

Będziemy Cię na bieżąco informować o statusie realizacji Twojego zamówienia.

Jeżeli złożysz zamówienie do godz. 11:00 w dzień roboczy, to dołożymy wszelkich starań, aby zamówienie opuściło nasz magazyn tego samego dnia.

Zamówienia na produkty marki doTERRA realizowane są w terminie 2-5 dni roboczych, ale przy mniejszej ilości zamówień w magazynie doTERRA, zamówienia wysyłane są tego samego dnia. Natomiast w okresach zwiększonej ilości zamówień np. przed świętami, czas realizacji zamówień może być dłuższy niż 5 dni roboczych.

Płatności

Bezpieczne i szybkie płatności w naszym sklepie zapewniają serwisy Tpay.com, Paynow.pl oraz Przelewy24.pl, oferujące szeroki wybór elektronicznych płatności. 

Możesz także dokonać płatności za zamówienie zwykłym przelewem na nasz rachunek bankowy w mBank: 

ZEN Projects Poland Sp. z o.o.

ul. Księcia Witolda 49 lok. 15

50-202 Wrocław

Nr rachunku: 55 1140 2004 0000 3302 7953 6348

 

Nie, nie oferujemy opcji płatności przy odbiorze.

Kody promocyjne i karty prezentowe

Kody promocyjne, pozwalające na skorzystanie z obniżonej ceny produktu, wprowadzić możesz podczas składania zamówienia.

Kod z karty prezentowej także wprowadzisz podczas składania zamówienia w tym samym miejscu co kod promocyjny, cena zamówionych produktów zostanie obniżona o kwotę, na jaką opiewa karta prezentowa, jeżeli zamówisz produkty przewyższające tą kwotę, pozostałą część dopłacisz przelewem lub inną formą płatności dostępną w naszym sklepie.
Kod promocyjny możesz otrzymać albo od lekarza, dietetyka, trenera, fizjoterapeuty, kosmetyczki, fryzjera lub innej osoby, z którą współpracujemy, albo w momencie zapisania się na newsletter lub podczas innej promocji, o której będziemy informować mailowo lub na naszej stronie.

Kod za zapisanie się na NEWSLETTER nie obejmuje produktów znajdujących się w promocji ani Kart Prezentowych.
Kody promocyjne się nie sumują. Mogą pojawić się jednak oferty specjalne, o których będziemy Cię informować.

Płacąc za zamówienie kodem z Karty Prezentowej nie będziesz mógł w tym samym zamówieniu skorzystać z kodów promocyjnych, jednak możesz użyć kodu z Karty Prezentowej do zakupu wszystkich produktów w naszym sklepie, także tych przecenionych.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Przejdź do sekcji kontakt. Chętnie porozmawiamy

DOŁĄCZ DO NAS

-10%

Na jedno zamówienie.

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz kod promocyjny na jedne zakupy. * Kod promocyjny nie przecenia produktów, które aktualnie są w promocji.