Wróć na górę
  • SZYBKA WYSYŁKA * DOSTAWA GRATIS OD 350 ZŁ * 100% POZYTYWNYCH OPINII

Wyświetlanie 1–12 z 56 wyników

Sport

pierwiastek życia, pieriwastek młodości, krzem, sport, radość, aktywność, fitness, bieganie

Produkty z biodostępnym krzemem dla lepszego przygotowania mięśni do wysiłku i lepszej regeneracji po treningu. DexSil Sport z masującą nasadką „roll-on” zapewnia:⁣ optymalne przygotowanie do wysiłku fizycznego⁣⁣, regenerację i redukcję zmęczenia mięśni⁣⁣, ukojenie napięcia mięśni oraz stawów, przedłużony efekt rozgrzewający⁣⁣, łagodzenie bólu, urazów i stłuczeń⁣⁣. A wszystko dzięki biodostępnej formie krzemu MMST (monometylosilanteriol)⁣⁣. MMST ma poziom PH zbliżony do naszego, wnika w głębokie warstwy skóry i łączy się ze składnikami aktywnymi. Najlepsze działanie w połączeniu z płynem do picia DexSil Orginal. Nasza oferta dla sportowców zawiera także naturalne i uniwersalne mydła 18w1, które idealnie nadają się pod prysznic po treningu lub na wyjazdy, aby ograniczyć bagaż do minimum, a przy okazji zadbać o środowisko naturalne.

Produkty dla sportowców 

Optymalne wsparcie pracy mięśni

DexSil Sport żel dla sportowców z masującą nasadką „roll-on” zapewnia:⁣ optymalne przygotowanie do wysiłku fizycznego⁣⁣, regenerację i redukcję zmęczenia mięśni⁣⁣, ukojenie napięcia mięśni oraz stawów, przedłużony efekt rozgrzewający⁣⁣, łagodzenie bólu, urazów i stłuczeń⁣⁣. A wszystko dzięki biodostępnej formie krzemu MMST (monometylosilanteriol)⁣⁣. MMST ma poziom PH zbliżony do naszego, wnika w głębokie warstwy skóry i łączy się ze składnikami aktywnymi. Najlepsze działanie w połączeniu z krzemem do picia DexSil Orginal.

Regeneruj się szybciej.

 

Produkty z biodostępnym krzemem dla lepszego przygotowania mięśni do wysiłku i lepszej regeneracji po treningu.

Produkty dedykowane dla tych, którzy z młodości chcą korzystać. Krzem stymulacje syntezę włókien elastyny, kolagenu i keratyny. Przy mocnym wysiłku pozwala Twemu ciału nadążyć za Twoją wolą.

 

Redukcja zmęczenia mięśni

Badania wskazują na znaczący spadek parametrów zapalnych (obrzęk, rozszerzenie naczyń krwionośnych) po zaaplikowaniu na ciało bioaktywowanego krzemu.

 

Nasza oferta dla sportowców zawiera także naturalne i uniwersalne mydła 18w1 Dr. Bronner’s, które idealnie nadają się pod prysznic po treningu. Nie musisz nosić już ze sobą kilku kosmetyków, to jedno uniwersalne mydło możesz zastosować jako: szampon,  mydło pod prysznic, żel do golenia, pastę do zębów, płyn do mycia twarzy.

A na wyjazdach także możesz je zastosować jako środek piorący do ubrań, czyszczący różne powierzchnie, środek odstraszający insekty, do mycia owoców, do kąpieli ukochanego zwierzaka, w ten sposób ograniczysz bagaż do minimum, a przy okazji zadbasz o środowisko naturalne, gdyż te mydła są w 100% naturalne i neutralne dla środowiska, więc możesz się nim umyć nawet w górskim strumyku.

 

Dla sportowców mamy także dedykowane przeciwbólowe i przeciwzapalne olejki eteryczne doTERRA oraz żele z dodatkiem tych olejków.

DOŁĄCZ DO NAS

-10%

Na jedno zamówienie.

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz kod promocyjny na jedne zakupy. * Kod promocyjny nie przecenia produktów, które aktualnie są w promocji.