Wróć na górę
 • SZYBKA WYSYŁKA * DOSTAWA GRATIS OD 200 ZŁ * 100% POZYTYWNYCH OPINII

Jak znaleźć szczęście? Gdzie można go szukać?

Każdy z nas w mniejszym lub większym zakresie zadaje lub zadawał sobie te same pytania: Jak znaleźć szczęście? Gdzie się ono ukrywa? Co mogę zrobić, aby je odnaleźć? Większość z nas zwykle szuka szczęścia w najróżniejszych przedmiotach, osiągnięciach, czy też innych ludziach, co niestety daje tylko iluzję lub przebłyski szczęścia, a my nadal pozostajemy nieszczęśliwi… 

Ja na swojej drodze poszukiwania szczęścia jeszcze zadawałam sobie często pytanie: Kim jestem? Wiele lat jedyne odpowiedzi, jakie przychodziły mi do głowy, to stwierdzenia typu: nieszczęśliwa, nie dość dobra, do niczego, bez talentów, zagubiona, zraniona itp. Wynikało to z tego, że czułam wobec siebie raczej niechęć i brak wiary w jakiekolwiek możliwości. Na swojej drodze spotkałam bardzo wielu nauczycieli, którzy wtedy jawili mi się tylko jako nieprzychylni mi ludzie lub partnerzy niegodni zaufania, którzy tylko „planowali mnie zranić”. Dużo łez wylałam, doświadczyłam głębokiej depresji i zupełnie straciłam wiarę w lepsze jutro. 

Teraz patrzę na ten czas z wielką pokorą i wdzięcznością, gdyż to właśnie ta droga życiowa zaprowadziła mnie do miejsca, w którym obecnie jestem 😊 Pewnego dnia zauważyłam, że żyłam w mroku, a przecież na świecie jest tyle słońca 😊 I dokładnie w tym momencie pojawiła się we mnie myśl, że może kiedyś będę mogła przekazywać swoje wnioski oraz to czego się nauczyłam innym, aby podobnie jak ja odkryli, że całe szczęście, którego poszukujemy jest w nas samych, a nie poza nami.

Pięknie powiedział to Colin P. Sisson: „Nie musimy robić nic, aby wzrastać; musimy się jedynie przebudzić do czegoś, co już w nas istnieje.”

 

coaching biznesowy kariery lifestyle coaching systemowy mentoring konsultacje psychobiologii droga do szczęścia i spełnienia

Kim jestem?

I gdy teraz zadaję sobie pytanie: Kim jestem? Nie słucham już także odpowiedzi z głowy, która podsuwa mi role jakie pełnię w życiu, teraz wsłuchuję się w swoje serce, intuicję, duszę i przychodzą do mnie odpowiedzi takie jak:

 • Jestem miłością
 • Jestem nieograniczoną mocą 
 • Jestem właściwa
 • Jestem wystarczająca
 • Jestem pełna zasobów
 • Jestem boskością 
 • Jestem obfitością 
 • Jestem wdzięczna 
 • Jestem jednością ze światem, który mnie otacza
 • Jestem potrzebna
 • Jestem pełna doświadczeń…
konsultacje psychobiologii, coaching, mentoring, coaching kariery, rozwój siebie, odkrywanie potencjału

Moja dotychczasowa droga zawodowa

Studia magisterskie ukończyłam w Szkole Głównej Handlowej, potem pracowałam w obszarze logistyki, sprzedaży i obsługi klienta w branżach FMCG, logistycznej, paliwowej, retail, farmacji, a ostatnie 10 lat spędziłam w obszarze HR-u gdzie na co dzień miałam okazję pracować z ludźmi, być ich wsparciem w rozwoju kariery zawodowej. Pracując w obszarze HR coraz częściej zaczęłam dostrzegać jak mało jest w nas poczucia własnej wartości i jak przykrywamy to pod płaszczykiem arogancji, czasem sukcesów materialnych, a czasem udawanej radości. Dlatego podjęłam decyzję, że chcę pogłębiać swoją wiedzę na temat ludzkich przekonań, programów oraz ich odprogramowywania, aby cieszyć się nieograniczonym szczęściem, pełnym zdrowiem i aby przyciągać do siebie obfitość w każdym aspekcie życia.

Zatem ukończyłam Akademię Psychobiologii prowadzoną przez dr Marzannę Radziszewską-Konopkę, kurs Business Coaching Diploma w PWC, kurs ustawień systemowych z Apolonią Rdzanek, kurs Emotional Freedom Technique (EFT) z Krzysztofem Papis, kursy Making Your Mind Matter, Intensive i Progressive Workshops z dr Joe Dispenza, Kurs Odczytu Planu Duszy wg Blue Marsdena w Holistic Healing College oraz przeczytałam tony książek o tematyce coachingu, medytacji, fizyki kwantowej, Soul Body Fusion, przeznaczenia dusz, pracy nad sobą wieloma technikami i uczestniczyłam w wielu warsztatach rozwoju osobistego. To przyczyniło się do tego, że zostałam Konsultantem Psychobiologii, Coachem ICF oraz Certyfikowanym Praktykiem Odczytu Planu Duszy . Nauczyłam się jak ważna jest zmiana myślenia, która przekłada się na zmianę naszych emocji, naszego podejścia do świata i ostatecznie zmienia całą otaczającą nas rzeczywistość

Ważne jest jednak, aby odważyć się wejść w nieznane, aby próbować nowych rzeczy w każdym obszarze życia, aby w ten sposób tworzyć nowe połączenia neuronowe w mózgu i tym samym tworzyć nowy mózg. Więc podjęłam decyzję, że wkraczam w nieznane i skończyłam swoją pracę na etacie w firmie HR-owej i założyłam z przyjaciółmi firmę, gdzie poza dobrymi dla ciała i planety produktami chcemy także dzielić się DOBRYMI WIADOMOŚCIAMI z zakresu szeroko pojętego rozwoju osobistego i duchowego, prowadząc strony planetstory.pl na Facebooku, Instagramie, kanał na YouTube oraz Grupę Pozytywnych Emocji na Facebooku. Także chcę dać każdej osobie, która tego potrzebuje możliwość skorzystania z indywidualnych sesji z elementami coachingu, mentoringu, coachingu kariery, konsultacji psychobiologii, medytacji, coachingu systemowego, Soul Body Fusion, Odczytu Planu Duszy, uwalniania emocji z ciała tj.: EFT, technika dr Davida R. Hawkinsa, techniki oddechowe itp.

Czym jest coaching?

Jest wiele definicji coachingu, przytoczę dwie, które najbardziej do mnie przemawiają:

„Coaching to odkrywanie własnego potencjału, zwiększanie świadomości i możliwości dokonywania wyborów. To inspirowanie ludzi do poszukiwania odpowiedzi na ich najważniejsze pytania” 

Whitworth, K. Kimsey-House

Coaching polega na dotarciu do indywidualnego potencjału człowieka, aby w efekcie końcowym zmaksymalizować efektywność jego działań. To proces, który sprzyja uczeniu się i rozwojowi, ale nie polega na nauczaniu i dawaniu rad”

Sir John Whitmore

Czym jest mentoring?

Mentoring jest dawaniem wskazówek i rad, pokazywaniem kierunków działania, wspieraniem przy rozumieniu celów. Zatem jest to inny proces niż coaching.

W coachingu to klient przy wsparciu coacha wypracowuje nowe rozwiązania, a w mentoringu to mentor udziela wskazówek, dzieli się swoją wiedzą.

Czym są konsultacje psychobiologiczne?

Zacznę od wytłumaczenia pojęcia Psychobiologii, której nauczyłam się od Pani dr Marzanny Radziszewskiej-Konopki.

Psychobiologia powstała z połączenia nauk z dziedzin Biologiki (Roberto Barnai), Totalnej Biologii (Claude Sabbah, Gerard Athias i inni) i Recall Healing (Gilbert Renaud) oraz wieloletniej własnej praktyki Pani doktor Radziszewskiej-Konopki. Jej podstawą jest uznanie, że choroby, czy też dolegliwości w naszych ciałach są powiązane z emocjami przeżywanymi przez nas oraz przez naszą bliską rodzinę, czy też dalszych przodków. I aż 95% decyzji, które podejmujemy są wynikiem programów i przekonań, które funkcjonują w naszej podświadomości. Więcej o psychobiologii można przeczytać na naszym blogu, we wpisie:  Psychobiologia – emocjonalny kod choroby lub na stronie: https://vedica.pl/psychobiologia/

Konsultacja psychobiologiczna ma na celu wskazanie klientowi jakie emocje, przeżycia lub traumy mogły mieć wpływ na konkretne choroby, dolegliwości, czy też niepowodzenia życiowe i wskazanie dalszych narzędzi do pracy własnej. Bardzo ważne jest zrozumienie, czy też dostrzeżenie możliwych powiązań, aby wiedzieć co wymaga naszej pracy. Nie jest to jednak magiczna pigułka, która natychmiast rozwiąże wszystkie problemy, jednak jeżeli jesteśmy gotowi na pozbycie się z naszego życia programów i przekonań, które nam nie służą i zastąpienie ich nowymi nawykami, które wspierają życie i szczęście, to możliwości do zmiany są nieograniczone 😊

Jest to początek nowego, pięknego życia, w którym nie jesteśmy już ofiarami naszych automatycznych programów, ale świadomie możemy kreować naszą rzeczywistość.

Konsultacja może ograniczyć się do udzielenia informacji na temat możliwych przyczyn dolegliwości czy niepowodzeń lub może obejmować także pracę z emocjami, które zostaną ujawnione i nazwane. Zatem może być to jednorazowe spotkanie lub seria spotkań, wszystko zależy od wspólnych ustaleń przed lub w trakcie pierwszej sesji.

WAŻNE:

Konsultacja psychobiologiczna nie zastępuje porady lekarskiej, ani leczenia zleconego przez lekarza, może być jedynie uzupełnieniem leczenia konwencjonalnego.

Czym jest Odczyt Planu Duszy?

Indywidualna Sesja Odczytu Planu Duszy pozwala nam poznać i zrozumieć plan naszej duszy na to wcielenie, poznać wyzwania jakie stają na naszej drodze, talenty, które możemy wykorzystać, aby przezwyciężyć te wyzwania, aby osiągnąć cele naszej duszy. Dowiesz się co może Cię blokować, aby ruszyć dalej, do czego masz największe predyspozycje, co masz w sobie pielęgnować i wzmacniać, a z czym i jak możesz pracować, aby uaktywnić swój naturalny potencjał. 

Sesja Odczytu Planu Duszy trwa od 1,5 do 2 godzin i przeznaczona jest dla każdego, kto chce lepiej siebie poznać, zrozumieć cel swojego życia, poznać zasoby jakimi dysponuje oraz sposoby przezwyciężania trudności życiowych, aby w pełni cieszyć się szczęściem i integracją ze swoją duszą.

Czym jest Plan Duszy?

System Odczytu Planu Duszy wywodzi się ze starożytnej hebrajskiej Gematrii. Jest to nowa metoda analizy życia poprzez energie i wibracje ukryte w naszych imionach i nazwiskach. Plan Duszy zawiera 22 energie, które pochodzą z alfabetu hebrajskiego, odczyt polega na zamianie liter z imion i nazwiska nadanych nam przy narodzeniu na wartości liczbowe. Graficznym przedstawieniem naszego Planu Duszy jest Gwiazda Stworzenia, która składa się z dwóch nakładających się na siebie trójkątów. Jeden z nich jest skierowany w dół i prezentuje nasze ziemskie doświadczenia (wyzwania, talenty i cele), a trójkąt kierowany do góry pokazuje nasze duchowe doświadczenia (wyzwania, talenty i cele), które zwykle pojawiają się po 35 roku życia. A w samym środku Gwiazdy Stworzenia znajduje się energia Przeznaczenia Duszy inaczej zwana Kwintesencją Duszy.

Indywidualny Odczyt Planu Duszy pomaga zintegrować ciało, duszę i umysł oraz przywrócić nasze życie na właściwą ścieżkę.

gwiazda stworzenia odczyt planu duszy blue Marsden holistic healing college

Jak pracuję?

W swojej pracy wykorzystuję wszystkie metody i narzędzia, których miałam okazję się nauczyć i cały czas poszerzam ich wachlarz 😊. Towarzyszę klientom w odnajdywaniu właściwych dla nich dróg życiowych, w których dominuje miłość i radość.

Model pracy z klientem dostosowuję do indywidualnych potrzeb oraz preferencji klienta, zatem mogą być to czyste sesje coachingowe, coachingowo-mentoringowe, coaching kariery lub konsultacje psychobiologii. Albo pewnego rodzaju hybryda różnych form pracy, tak, aby jak najlepiej dostosować sposób pracy do danego problemu. Zatem sesje mogą mieć elementy ustawień systemowych, technik uwalniania emocji z ciała, EFT, Soul Body Fusion, Feeding Your Demons i innych ćwiczeń oddechowych, relaksacyjnych czy medytacyjnych. Indywidulane Sesje Odczytu Planu Duszy są połączeniem czystego Odczytu Planu Duszy, coachingu i mentoringu oraz rekomendacji dalszej pracy własnej i trwają od 1,5 do 2 godzin.

Prowadzę sesje online, jak i stacjonarnie we Wrocławiu. Długość spotkania ustalana jest indywidulanie, zależy od tematu, rodzaju sesji oraz oczekiwań klienta.

medytacja, coaching, mentoring, sesje EFT, coaching systemowy, ustawienia systemowe EFT

Kiedy warto się do mnie zgłosić?

 • borykasz się w swoim życiu z dylematami i czujesz jakbyś utknęła/ął w punkcie bez wyjścia
 • czujesz, że potrzebujesz jakiejś zmiany w życiu, ale nie wiesz, co to miałaby być za zmiana
 • czujesz wypalenie zawodowe, nie wiesz, czy praca w której jesteś jest dla Ciebie
 • czujesz ogólny brak szczęścia w życiu
 • masz problem ze stworzeniem szczęśliwego związku
 • masz problem ze znalezieniem pracy, która daje Ci radość
 • odczuwasz w ciele jakieś dolegliwości / cierpisz z powodu jakieś choroby i mimo leczenia konwencjonalnego Twój stan się nie poprawia
 • chcesz wesprzeć leczenie konwencjonalne pracą nad sobą i swoimi emocjami
 • jesteś smutna / smutny , cierpisz i nie potrafisz tego zmienić
 • masz chwilowy spadek nastroju i sama / sam nie potrafisz sobie pomóc
 • nie wierzysz w swoje możliwości, nie potrafisz ruszyć z miejsca
 • poszukujesz sensu w życiu
 • lub masz inne problemy i dylematy, z którymi sobie nie radzisz
Joanna Kuzioła coach ICF, konsultant psychobiologii, wspieram w drodze do szczęścia, coaching systemowy, uwalnianie emocji, coaching kariery, praca z emocjami z traumą, coaching systemowy

Zapraszam do kontaktu 🙂

Jeżeli masz jakieś pytania lub chcesz umówić się na indywidualną sesję, pisz lub dzwoń śmiało 🙂

Jak nie odbiorę telefonu, to znaczy, że pracuję i oddzwonię w najkrótszym możliwym terminie, proszę zostaw mi wiadomość na poczcie głosowej lub wyślij sms-a.

mail: [email protected]

tel. +48 503 769 286

Sprawdź naszego bloga

DOŁĄCZ DO NAS

-10%

Na pierwsze zamówienie.

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz kod promocyjny na pierwsze zakupy.