Wróć na górę
  • SZYBKA WYSYŁKA * DOSTAWA GRATIS OD 350 ZŁ * 100% POZYTYWNYCH OPINII

Buy. Get. Give. – Kup. Otrzymaj. Podaruj.

Joanna 4 grudnia 2021 komentarzy

Podaruj prezent od serca nie tylko na święta

Nastał piękny czas przedświąteczny, wszędzie widać i czuć już magię nadchodzących świąt. Zaczyna się także powoli przedświąteczna gorączka i kupowanie prezentów dla najbliższych. W tym szczególnym czasie chciałam Was zaprosić do pięknej promocji firmy doTERRA, która w grudniu obdarowuje nie tylko swoich klientów, ale także swoich dostawców, którzy pochodzą z regionów świata, które najbardziej potrzebują wsparcia. ❤️❤️❤️

Każdego roku Somaliland daje nam cenny dar w postaci czystego olejku eterycznego z kadzidłowca. Gdy wkraczamy w sezon dawania, mamy miliony powodów, by odwdzięczyć się mieszkańcom Somalilandu.

Dołącz do globalnej akcji doTERRA w grudniu, aby zebrać 2 miliony USD dla Szpitala Specjalistycznego Sanaag na ratowanie życia w tym potrzebującym wsparcia regionie świata.

Jak przyłączyć się do świątecznej akcji fundacji doTERRA?

  • Złóż zamówienie na olejki doTERRA o wartości co najmniej 1600 zł* do 31 grudnia 2021 r. lub wcześniej
  • Otrzymaj GRATIS olejek z kadzidłowca 15 ml , o wartości 426 zł**
  • dōTERRA przekaże 5 USD z Twojego zamówienia na rzecz Fundacji dōTERRA Healing Hands Foundationdla Szpitala Specjalistycznego Sanaag

Zrób swoim najbliższym piękny prezent od serca w postaci olejków eterycznych doTERRA, a dodatkowo wesprzyj Szpital Specjalistyczny Sanaag. ❤️❤️❤️

*Do wartości 1600 zł, która kwalifikuje się do akcji, wliczają się produkty doTERRA, z wyłączeniem akcesoriów do olejków w tym dyfuzorów oraz mieszanki olejków Hope.

**Ilość gratisowych olejków jest ograniczona, dlatego nie odkładaj zamówienia i złóż je już dziś. Przejdź do SKLEPU, klikając —->>>TU.

Właściwości olejku z kadzidłowca Frankincense

Jeden z najbardziej cenionych i cennych olejków ze względu na bogaty aromat, Kadzidłowiec jest często określany jako „król” olejków eterycznych.

Wieki temu starożytni Egipcjanie używali żywicy Kadzidłowca do wszystkiego, od perfum po maści do skóry. Działa kojąco i upiększająco. Może działać odmładzająco na skórę i może pomagać zmniejszyć widoczność niedoskonałości po zastosowaniu miejscowym.

Doświadcz słynnych zalet olejku eterycznego Frankincense w wygodnym aplikatorze kulkowym z dōTERRA Frankincense Touch. Kojące uczucie i aromat kadzidła może pomóc w promowaniu uczucia zrównoważonego nastroju i relaksu. Dodaj dwie krople do kremu nawilżającego, aby zmniejszyć widoczność wyprysków i przyczynić się do odmłodzenia Twojej skóry.

Obejrzyj ten krótki film o olejku z kadzidłowca Frankincense, lub przeczytaj więcej o właściwościach olejku z kadzidłowca lub zamów go klikając —–>>>> TU

Dowiedz się więcej o Specjalistycznym Szpitalu Sanaag w Somaliland

Przez ostatnie trzy lata fundacja doTERRA Healing Hands niestrudzenie pracowała nad założeniem szpitala we wschodniej Somalii, zwanego Szpitalem Specjalistycznym Sanaag.

Sytuacja zdrowotna w Sanaag od dawna była tragiczna, brak było w regionie działającego szpitala, który mógłby obsłużyć około 500 000 mieszkańców. Całkowity brak infrastruktury i usług medycznych sprawił, że lokalne społeczności cierpią z powodu jednych z najwyższych na świecie wskaźników śmiertelności matek i dzieci.

Aby pomóc rozwiązać ten problem, w 2020 roku udało się otworzyć Szpital Specjalistyczny Sanaag, co wywarło natychmiastowy pozytywny wpływ na region. W placówce znajduje się 45 łóżek, sala operacyjna do wykonywania cesarskich cięć, pogotowie ratunkowe, diagnostyka oraz oddziały pediatrii i położnictwa.

„Mam ogromne zaufanie do naszego zespołu, że zapewni wysoką jakość opieki w regionie i nie mogę się doczekać wpływu, jaki szpital specjalistyczny Sanaag będzie miał na zmniejszenie śmiertelności niemowląt i matek”, Dr Russell Osguthorpe, dyrektor medyczny i wiceprezes inicjatyw medycznych i naukowych, doTERRA International.

Obejrzyj krótki filmik na temat Szpitala Specjalistycznego Sanaag.

Aby być na bieżąco z naszymi wpisami na blogu, zapisz się do Newslettera, śledź też nasz profil na Facebooku , Instagramie oraz YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DOŁĄCZ DO NAS

-10%

Na jedno zamówienie.

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz kod promocyjny na jedne zakupy. * Kod promocyjny nie przecenia produktów, które aktualnie są w promocji.